Firma Adı İletişim Konum
ALTERNATİF RULMAN A.Ş.
FEVZİÇAKMAK MAH. DEMİRKAPI CAD. KTM PLAZA A BLOK NO: 22/F / KARATAY / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 549 282 0549
Web: https://www.alternatifrulman.com
Salon: 6
Stant: 603
Ürün Grupları
  • CNC ve Universal Talasli imalat Makineleri
  • Sac isleme Makineleri
  • Kesici ve Tutucu Takimlar
  • Tasima Sistemleri
  • Yaglama ve Sogutma Sistemleri

2009 yılında ticari hayatına başlayan firmamız günümüze kadar binlerce müşteriye ulaşmış ve halen müşterilerinin çözüm noktası olmaya devam etmektedir. Dünyaca tanınmış birçok rulman markasının distribütörlüğünü yapmaktayız. Ayrıca doğru rulman kullanımı hakkında müşterilerimize eğitim vermekteyiz. Doğru rulman seçimi, tedariği ve montajına yönelik teknik destek vermekteyiz.

RULMANSanayi ve Süper Hassas Rulmanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Doğru rulman seçimi, tedariği ve montajına yönelik teknik destek vermekteyiz

VİDALI MİLLERYüksek Hassasiyetli, Ovalanmış ve Taşlanmış Vidalı Mil
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek yüklü uygulamalar için kullanımı kolay vidalı miller geliştirdik ve şimdi yüksek yük sürücüleri için uygun geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu bilyalı vidalar, elektrikli servo sürücünün en düşük seviyede çalışmasını sağlar. Yeni geliştirilmiş conta ve optimize edilmiş bilya devridaim sistemi ile NSK nın en son nesil HTF yüksek yüklü vidalı milleri, daha yüksek hızları karşılamak için optimize edilmiştir. Geliştirilmiş bir bilye devridaim sistemi ayrıca gürültüyü azaltırken yeni bir sızdırmazlık sistemi daha iyi gres tutma ve dolayısıyla daha uzun servis aralıkları sağlar.

LİNER KIZAK VE ARABALARLİNER KIZAK VE ARABALAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İhtiyaçlara yönelik özel kaplama, yağ ve tasarımların yanı sıra özel hassasiyet seviyelerini bulabileceğiniz ürün gamımızda bakım gerektirmeyen K1 yağlama üniteleri de bulunmaktadır. NSK, lineer kılavuzlarını, bu kılavuzlar için Translide, Düşük Gürültülü, Minyatür, Makaralı Lineer Kılavuz ve yüksek performanslı Contalar dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde sunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • NSK TÜRKİYE YETKİLİ DİSTRİBÜTÖR BELGESİ
  • ALTERNATİF RULMAN MARKA TESCİL BELGESİ