MAKTEK Konya Fuarı 36.415 Ziyaretçiyi Ağırladı

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından, Takım Tezgâhları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğinde, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya Ticaret Odası destekleri ile hazırlanan MAKTEK KONYA 2. Takım Tezgâhları, Metal - Sac İşleme Makineleri, Tutucular - Kesici Takımlar, Kalite Kontrol - Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Makine sektörü, MAKTEK Konya Fuarı’nda buluşuyor

Dünya çapında makine sektörünün lider firmalarını ve profesyonellerini ağırlayacak MAKTEK Konya Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında ikinci kez ziyaretçilerine kapılarını aralıyor.

Makine Sektörünün Anadolu’daki En Büyük Fuarı MAKTEK Konya, 11-14 Ekim 2023 için Hazırlanıyor

Sektörün yeniden buluşmak için dört gözle beklediği MAKTEK Konya Fuarı, önde gelen firmaları ve sektöre yön veren profesyonelleri tek çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor. Makine sektörünün lider fuarı MAKTEK Konya, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası – Tüyap Uluslararası Fuar Merkezi’nde, Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle gerçekleştirilecek.

MAKTEK FUARI İSTANBUL VE İZMİR’DEN SONRA ŞİMDİ KONYA’DA!

MAKTEK Fuarı 2019 yılında ilk kez Konya'da!